Produkcja pakietów i odkładów - Organizator PZP 20-22 LUTY 2017

 

Polski Związek Pszczelarski zaprasza na szkolenie pod nazwą "Sposoby powiększenia ilościowego rodzin pszczelich - produkcja pakietów i odkładów z matkami o wysokich walorach hodowlanych doskonalących pogłowie pszczół w kraju".

Miejsce szkolenia: Dom Pszczelarza PZP w Kamiannej k/Nowego Sącza

Termin: 20, 21, 22 luty 2017 r.

Termin zgłaszania: do 31 stycznia 2017 r. do biura PZP na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, dokładny adres, telefon kontaktowy oraz e-mail, jak również (obowiązkowo) nr weterynaryjny pasieki lub wpis do rejestru PLW.

Wykładowca: mgr inż. Czesław Korpysa

Tematyka: 1/ Genetyczne podstawy pracy hodowlanej i zastosowanie metod genetyki w hodowli pszczół, 2/ Metody selekcji i doboru 3/ Rasy pszczół, weryfikacja, mieszańce, 4/ Programy hodowlane i dokumentacja 5/ Jakość matek, techniki wychowu, metody poddawania 6/ Dystrybucja pakietów i odkładów, sprzęt hodowlany

Z uwagi na brak refundacji wyżywienia i noclegów uczestnicy szkolenia będą musieli pokryć te koszty we własnym zakresie w kwocie: 250 zł.

Dojazd we własnym zakresie.

O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń do biura PZP oraz dokonana wpłata za każdą zgłaszaną osobę.

W przypadku zgłoszeń grupowych kierowanych z WZP/RZP maksymalna ilość uczestników nie może przekroczyć 5 osób.